Współpraca

 

Serwis informacyjny ckdzieciaki.pl to świętokrzyska oferta dla Rodzin od najlepszej strony!
Nasz portal jest pierwszym takim w regionie, stworzony został przede wszystkim z myślą o dostarczaniu rodzicom i dzieciom kompleksowej wiedzy o tym, co dzieje się w mieście i województwie, gdzie warto pójść, co koniecznie zobaczyć oraz w czym wziąć udział.
Ponadto znajduje się w nim mnóstwo pomysłów na kreatywne spędzanie czasu wolnego z dziećmi, propozycje weekendowych wypadów w miasto, recenzje książek i gier.
Nasz fanpage w serwisie Facebook jest miejscem spotkań, dyskusji, kopalnią pomysłów i wiedzy na temat tego, jak mądrze kochać i wychowywać.
Jeżeli chcesz dotrzeć z informacją o swoim produkcie/usłudze/wydarzeniu do jak największej liczby świętokrzyskich rodzin – zapraszamy do współpracy!

Zasady i formy współpracy:

Chcesz zareklamować się na ckdzieciaki.pl?
Uważasz, że Twój produkt, usługa, wydarzenie idealnie pasują do naszej filozofii i profilu trony??
Chcesz dotrzeć do większego grona odbiorców???
ZAPRASZAMY:)
Jesteśmy otwarci na każdą formę współpracy, odpłatną i barterową.

 

Płatną formę współpracy oferujemy w następującej formie:
  • recenzja produktu;
Pozwól nam sprawdzić Twój produkt. W recenzji zamieścimy własne przemyślenia na jego temat, walory użytkowe i funkcjonalności. Integralną częścią recenzji jest galeria produktu, logo Twojej  firmy oraz link „nofollow” do strony internetowej.
  • patronat; 
Chętnie obejmiemy patronatem: wydarzenia, szkolenia, kampanie, akcje, konkursy, imprezy, festyny, książki

 

 

 

 

  • konkursy;
Oferujemy również bardzo lubianą i popularną ofertę konkursową. To my wymyślamy koncepcję, treść i regulamin.  Konkurs promujemy na naszym fanpage na Facebooku, na stronie ckdzieciaki.pl oraz w  naszym newsletterze. Twoim jedynym zadaniem będzie wysłanie do laureatów nagród lub przekazanie nam ich, abyśmy mogli osobiście je wręczyć w ustalony wcześniej sposób.
  • Treści sponsorowane;
Możesz zlecić nam artykuł polecający Twoją stronę, produkt lub usługę. Treść możesz przesłać gotową lub zlecić nam napisanie na podstawie przesłanych materiałów. Wpis taki opublikujemy dożywotnio na stronie serwisu, gwarantując także miesięczną widoczność na stronie głównej. W bonusie otrzymasz od nas promocję  na Facebooku (1200 fanów – średni wzrost + 100/tyg.)
  • banery reklamowe na naszej stronie;
Large Rectangle:
Wymiary: 336 x 280 px, miejsce: prawy bok serwisu – blog, formaty: jpg, png, gif, swf
Leaderboard:
Wymiary: 1050 x 340 px, miejsce: strona główna, blog, formaty: jpg, png, gif, swf
  • wpis do bazy przyjaznych firm;
Wpis w bazę gwarantuje dożywotnią widoczność w zakładce z przekierowaniem na Twoją stronę.
Zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji zarówno części graficznej jak i tekstowej, oczywiście po uprzednim uzgodnieniu. Jeśli reklama albo baner nie spełnia naszych oczekiwań, jest zbyt krzykliwa i nie pasuje do wyglądu i charakteru naszej strony możemy odmówić jej umieszczenia ewentualnie poprosimy o jej dostosowanie według naszych kryteriów. 
Jeśli rozważasz nasz udział w Twoim projekcie, napisz! Wspólnie na pewno uda nam się ustalić zasady i sposób współpracy, a także pomysł na nią!

redakcja@ckdzieciaki.pl