Warsztaty Bezpieczny Maluch

Ważne! Poradnie dyżurujące
3 października 2017
Zjazd Postaci Bajkowych w Pacanowie
13 października 2017

Warsztaty Bezpieczny Maluch

Kampania Bezpieczny Maluch po raz drugi w tym roku odwiedzi Kielce!

Już 12 października odbędą się BEZPŁATNE  warsztaty dla kobiet w ciąży i rodziców niemowląt do 12 m.ż., orzapraszamy Was gorąco do hotelu BW Grand Hotel przy u. Sienkiewicza 78 w godzinach 17.00-20.30.

Głównym punktem spotkania będzie warsztat z pierwszej pomocy u niemowląt, prowadzony przez doświadczonego ratownika medycznego. Do dyspozycji rodziców Kampania przygotowała kilkadziesiąt lalek, tak abyście mogli razem z ratownikiem przećwiczyć omawiane zagadnienia. Podczas spotkania mamy dowiedzą się również jak bezpiecznie podróżować samochodem będąc w ciąży, oraz jak prawidłowo wybrać, a później użytkować fotelik samochodowy, tak by ich dziecko podróżowało bezpiecznie. Eksperci poruszą także temat odpowiedniego żywienia niemowląt oraz metod wsparcia laktacji. Na koniec spotkania będzie możliwość wygrania atrakcyjnych nagród przygotowanych przez Partnerów Kampanii, mogących ułatwić pierwsze chwile z maluszkiem.

Już dziś zarejestruj się na stronie organizatora, gdyż liczba miejsc na spotkanie jest ograniczona : www.bezpiecznymaluch.pl .