Półkolonie dla dzieci

Dzień Dziecka w regionie!
29 maja 2017
III Edycja Świętokrzyskiego Konkursu Literacko-Plastycznego dobiegła końca
9 czerwca 2017

Półkolonie dla dzieci

Już niedługo wakacje. Na pewno większość z rodziców stanie przed wyborem: „co zrobić z dzieckiem?”.

Przygotowaliśmy dla Was dostępne na dzień dzisiejszy zestawienie miejsc, w których możecie zapisać Wasze dzieciaki na półkolonie. Propozycji jest naprawdę sporo a w ciągu kilku dni pojawią się jeszcze inne:) Każda z nich jest bardzo ciekawa i zapewni dziecku wspaniały i czynny wypoczynek! A o to przecież chodzi, żeby nasze pociechy się nie nudziły!:)

 

1. MOSiR Kielce –>>klik

MOSiR Kielce zaprasza na sportowe półkolonie dla dzieci. W programie m.in. zajęcia na basenie, w tym nauka pływania, strzelanie z łuku, lekkoatletyka, tenis ziemny, ścianka wspinaczkowa i wiele wiele innych.

2. Planeta Klocków –>>klik

Planeta Klocków, jak co roku, oferuje dużą ilość atrakcji i turnusów z różnymi wariantami. Jest w czym wybierać!

3. Kawka Zabawka –>>klik

Kawka Zabawka przygotowała dla Was 10 tematycznych turnusów. Będą poszukiwania zaginionej wioski, kulinarne podróże, Akademia Rycerzy Jedi, Mali Einsteini i wiele innych. Dzieci będą pod opieką wykwalifikowanej kadry a turnusy trwają 7 dni.

4. Bawialnia AQQ –>>klik

Bawialnia AQQ przygotowała 10 tematycznych turnusów, które przeniosą dzieciaczki w niezapomnianą podróż pełną przygód.

5. Bawialnia Czary Mary –>>klik

Bawialnia Czary Mary zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 6 – 12 lat na półkolonie. W programie m.in. codzienne wycieczki te dalsze (Krajno, Świętokrzyska Polana, Chęciny, Huta Szklana) oraz bliższe (kino, base, park linowy). Będą treningi karate i niespodzianki.

6. Funky English –>>klik

Funky English zaprasza wszystkie dzieci na cudowne angielskie wakacje!:) Przygotowanych jest kilka lekcji tematycznych. Na dzieci czekać będzie m.in. wycieczka do Londynu, wspólne pieczenie pizzy czy warsztaty dla małych projektantów mody!

7. Robotechnik –>>klik

Robotechnik przygotował dla dzieci 2 turnusy, gdzie każdy z turnusów podzielony jest na 2 grupy wiekowe. Oprócz „tradycyjnego” budowania robotów, czeka na dzieci wycieczka do Energetycznego Centrum Nauki, gdzie wszyscy poznają skąd się bierze energia i nauczą się samodzielnie ją wytwarzać. Przeprowadzą eksperymenty, odwiedzą kino oraz Energetyczny Ogród.

8. Twój Robot –>>klik

Półkolonie z Twój Robot to sprawdzony sposób na kreatywny i wypełniony zabawą wypoczynek w mieście. Dla uczestników przygotowanych będzie szereg tematów z zakresu robotyki, programowania, informatyki i eksperymentów. Każdego dnia czekać będzie nie tylko świetna zabawa, ale także niezapomniane chwile z robotami i wybuchowymi eksperymentami chemicznymi. Dodatkowo każdy uczestnik otrzyma specjalną planszę będącą zapisem jego półkolonijnej przygody. Do wyboru są m.in. robotykę z Minecraftem, robotykę Na Wyspie, Mistrzów eksperymentów czy mistrzów efektów specjalnych.

9. Squash Korona –>>klik

Squash Korona przygotowało dla dzieci półkolonie na sportowo. Do wyboru mamy kilka tematycznych turnusów, m.in. półkolonie multisportowe, które są połączeniem atrakcji dostępnych w klubie oraz tymi dostępnymi na zewnątrz, czyli wyjście do kina, na basen czy ognisko z pieczeniem kiełbasek. Mamy też turnus piłkarski oraz Witaj Przygodo.

10. Stajnia Bilcza –>>klik

Stajnia w Bilczy zaprasza na półkolonie w siodle:) W programie nauka jazdy lub doskonalenie swoich umiejętności jeździeckich, wyjazdy w teren, gry i zabawy. Dostępne są 4 turnusy.

 

W związku z ciągłym uzupełnianiem ofert na półkolonie przez różne miejsca będziemy na bieżąco uzupełniać naszą bazę, aby nic Wam nie umknęło!