Obozy zimowe 2019 z Kogis!

Polskim dzieciom brakuje ruchu! Badania są zatrważające…
4 stycznia 2019
Balonowe Show już niedługo w Kielcach!
24 stycznia 2019

Obozy zimowe 2019 z Kogis!

Wielka promocja noworoczna na obozy zimowe 2019!

Rabaty nawet do 300 zł!

To już ostatni moment aby zarezerwować idealne dla swojego dziecka zimowisko 2019. KOGIS Portal Turystyki Dziecięcej zaprasza na obozy zimowe nowej generacji w Tatrach, gdzie śniegu na pewno nie zabraknie . Białka Tatrzańska oraz Poronin – to własnie w tych śnieżnych krainach odbędą się najlepsze zimowiska. Śpiesz się, pozostały już ostatnie miejsca.

TYLKO DO 8 STYCZNIA TRWA PROMOCJA NOWOROCZNA! RABATY NAWET DO 300 ZŁ NA WYBRANE ZIMOWISKA KOGIS! 

Kogis jak co roku przygotował bardzo różnorodną ofertę.

Oprócz popularnych obozów narciarskichsnowboardowych oraz łyżwiarskich dostępne są także zimowiska tematyczne. W ofercie znajdziecie miedzy innymi obóz fotograficzny, OTAKU – Anime i Manga, survivalowy, z LEGO, gitarowy, kryminalny, z językiem angielskim, artystyczny i wiele innych! Wszystkie gwarantują mnóstwo atrakcji!

Na KOGIS-owych obozach narciarskich oraz snowboardowych. Uczestnicy będą jeździli w najlepszych stacjach narciarskich w Polsce. Nie ważne czy dziecko dopiero rozpoczyna przygodę z nartami/snowboardem czy jest już doświadczonym amatorem sportów zimowych. Instruktorzy na pierwszych zajęciach podzielą Uczestników na grupy według stopnia zaawansowania – tak, aby każda grupa trenowała adekwatnie do swoich umiejętności.

Poza programem szkoleniowym na wszystkich czekają między innymi takie atrakcje jak:
WYCIECZKA DO TERMALNEGO AQUAPARKU, TURNIEJ OSCYPKA, SLIDE SNOW, WIECZÓR REGIONALNY WRAZ Z PIECZENIEM KIEŁBASEK, MEGA TWISTER, XBOX KINECT ROOM, DART & ART. MASTERS, ZIMOWA DYSKOTEKA, TOBEEZ, PLANSZÓWKOWY ZAWRÓT GŁOWY, BILARD, BOUNCE OFF, BIAŁA INTEGRACJA I ZJAZDY NA GÓRCE, WIECZÓR FILMOWY Z GORĄCĄ CZEKOLADĄ I WIELE WIĘCEJ!
TERMINY:
13.01.2019 – 19.01.2019
20.01.2019 – 26.01.2019

 

DOSTĘPNY DOJAZD KOLONIJNY Z KIELC  🙂

Niezapomniane zimowisko – tylko z KOGIS!

www.kogis.pl