Niebanalny prezent-sprostać wyzwaniu

Jak reagować, kiedy dziecko mówi, że Święty Mikołaj nie istnieje?
7 grudnia 2017
10 popkulturowych ciekawostek związanych ze świętami
18 grudnia 2017

Niebanalny prezent-sprostać wyzwaniu

Niebanalny prezent – sprostać wyzwaniu.

Wyjątkowa pamiątka wyjątkowej chwili – ckdzieciaki.pl gorąco polecają plakaty Strellas!

Czy zastanawiałaś się kiedyś, ile razy w roku kupujesz prezenty dla bliskich osób? Urodziny, imieniny, śluby, rocznice, narodziny dziecka, Walentynki, Gwiazdka, Dzień Matki, Dzień Dziecka…. a to nie wszystkie okazje! Jednak mimo obfitości pomysłów na prezent, które nietrudno znaleźć dzisiaj w internecie czy w sklepach stacjonarnych, na pewno nieraz dręczyło cię poczucie, ze to co kupiłaś dla bliskiego, nie do końca było tym, czego naprawdę szukałaś.
Tak samo jak dostawać, tak bowiem lubimy i dawać prezenty trafione, estetyczne i dobrej jakości, dopasowane do sytuacji i , – co niezmiernie ważne – oryginalne. Nie bez powodu mówi się, że dawanie prezentów jest sztuką.

Prezent szyty na miarę.
Niepowtarzalny, absolutnie unikatowy, elegancki i niosący ogromny ładunek emocjonalny… Brzmi idealnie? Taki może być już kolejny prezent, który kupisz bliskiej osobie na dowolną okazję. Personalizowane mapy nieba od Strellas w formie plakatu to gwiazdozbiory i konstelacje zatrzymane w wyjątkowym układzie, na pamiątkę wyjątkowej chwili. Niebo nad Twoją głową zmienia swój obraz z chwili na chwilę – gwiazdy układają się w konstelacje a Księżyc podejmuje swą niestrudzoną wędrówkę. Strellas przenosi mapę nieba ze wskazanej przez ciebie wyjątkowej chwili na papier, tworząc niepowtarzalne, personalizowane plakaty. Pojęcie prezentu szytego na miarę nigdzie indziej nie ma takiego znaczenia, jak u nas!
Estetyczne wydruki układu gwiazd w konkretnej chwili, robione są na papierze o gramaturze 180, w jednym z dwóch dostępnych formatów. Personalizowane plakaty nieba mogą upamiętniać narodziny dziecka, ślub, zaręczyny, urodziny czy… jakiekolwiek inne ważne wydarzenie, które zasługuje na odpowiednią oprawę i upamiętnienie.

Mapy występują w kilku wersjach kolorystycznych, bazujących na kontrastowym zestawieniu barw- czerni, bieli, granatu, beżu. Powstają na indywidualne zlecenie, opierając układ gwiazd na dokładnej długości i szerokości geograficznej oraz godzinie podanej w zamówieniu. Są kreślone w oparciu o katalog gwiazd NASA, w którym dane pochodzą z minionych i obecnych misji planetarnych, obserwacji astronomicznych i pomiarów laboratoryjnych, dając gwarancję dokładności i wiarygodności obrazu.

Philippe Starck, pochodzący z Francji twórca wzornictwa i pasjonat designu powiedział kiedyś, że „Dobrze zaprojektowane przedmioty należą się każdemu. Gospodyni domowej i milionerowi.” Atrakcyjna cena plakatów Strellas nabiera w tym kontekście dodatkowego znaczenia!

Zapraszamy=> Strellas