Festiwal Małych Podróżników

Dr. CLOWN rozdaje uśmiechy!
5 października 2018
Piknik pszczelarski w Skansenie w Tokarni
5 października 2018

Festiwal Małych Podróżników

Festiwal Malych Podroznikow Kielce Raj dla dzieci organizowany przez Miasto Kielce i National Geographic Kielce, 07.10.2018 r., Geopark Kielce - Centrum Geoedukacji www.rajdladzieci.kielce.eu

W najbliższą niedzielę, tj. 7 października 2018 roku Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach zaprasza na bezpłatne warsztaty lalkarskie, w ramach „Festiwalu małych podróżników”, organizowanego przez Centrum Geoedukacji w Kielcach.

Warsztaty poprowadzi aktorka teatru „Kubuś” – Ewa Lubacz. Uczestnicy warsztatów, zarówno dzieci, jaki i ich dorośli opiekunowie, zapoznają się z różnymi technikami animacji lalek teatralnych. Będą mieli też niepowtarzalną okazję na bliskie spotkanie z lalkowymi bohaterami „Kopciuszka” – muppetami oraz sprawdzenie swoich własnych predyspozycji animatora-lalkarza.

Warsztaty odbędą się o godz. 11.00, 13.00 i 15.00. Czas trwania ok. 30 min.

Stoisko teatru „Kubuś” czynne będzie w tym dniu w godz. 10.00 – 16.00, gdzie będzie można się zaopatrzyć w informacje o repertuarze oraz innych działaniach Teatru.

„Festiwal małych podróżników” jest rodzinnym wydarzeniem, organizowanym w ramach projektu „Kielce Raj dla dzieci”.

Celem projektu jest między innymi integracja podmiotów turystycznych w mieście. Będzie on również elementem budowy wizerunku Kielc i regionu w obszarze turystyki rodzinnej.

Podczas festiwalu doświadczeni referenci oferować będą ciekawe prelekcje oraz udział m.in. w warsztatach plastyczno-artystycznych i Akademii GOPR Junior.

Program festiwalu dostępny na stronie: http://travelery.national-geographic.pl/program-festiwalu/5