Dzień Dziecka w regionie!

Konkurs z okazji Dnia Dziecka
12 maja 2017
Półkolonie dla dzieci
1 czerwca 2017

Dzień Dziecka w regionie!

Niedługo Dzień Dziecka.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was zbiór chyba najciekawszych atrakcji, jakie będą czekać na Was i Wasze dzieci. Na pewno znajdziecie coś dla siebie i Waszych pociech:)
Pamiętajcie!! To wyjątkowe święto i żadne dziecko nie powinno się tego dnia nudzić!

 

Dzień Dziecka w Sabat Krajno
W Parku Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno obchody Dnia Dziecka potrwają cały tydzień. Zaplanowano liczne konkursy, animacje i nagrody. Żetony na wszystkie atrakcje w parku będą tańsze o połowę. Na zakończenie Tygodnia Dziecka zaplanowano w niedzielę 4 czerwca Dzień Bańki Mydlanej.
Kompleks Świętokrzyska Polana zaprasza wszystkie dzieci w dniach 3-4 czerwca do wyśmienitej zabawy w Krainie Zabawy. Z okazji Dnia Dziecka możecie biegać, skakać, zjeżdżać, ścigać się i szaleć na wszystkich dmuchańcach za pół ceny!! Będą rozdawane gadżety, częstowanie pysznościami-będzie super zabawa!
Dzień Dziecka Strawczyn
Samorządowe Centrum Kultury i Sportu w Strawczynie zaprasza na Rodzinny Dzień Dziecka, który odbędzie się 4 czerwca 2017 r. (niedziela) w godz. 15:00 – 22:00 na terenie Centrum Sportowo-Rekreacyjnego OLIMPIC w Strawczynku. Jak co roku imprezie towarzyszyć będzie mnóstwo atrakcji, wesołe miasteczko, konkursy dla publiczności, wybory Małej Miss i Małego Mistera, świetlicowy MasterChef, animacje dla najmłodszych i dyskoteka.
Dzień Dziecka w Muzeum Zabawek i Zabawy. Muzeum Zabawek i Zabawy oraz Radio Kielce zapraszają wszystkie dzieci do wspólnej zabawy, czeka na Was wiele atrakcji. Początek imprezy 1 czerwca od godz. 10.00
Dzień Dziecka w Parku Etnograficznym w Tokarni rozpoczyna się 1 czerwca. Przewidziano liczne gry dla dzieci, konkursy z nagrodami i zabawy z animatorami. Ponadto najmłodsi pograją w dawne gry i zabawy, cymbergaja czy wezmą udział w warsztatach etnograficznych i plastycznych.
Stowarzyszenie Przyjazne Kielce zaprasza wszystkie dzieci i ich rodziców na bezpłatną imprezę z okazji Dnia Dziecka organizowaną w Klubie Osiedlowym Witeź. Będzie mnóstwo atrakcji dla dzieciaków: animatorzy, postacie z bajek, dmuchańce, zabawa z bańkami, konkursy z nagrodami, malowanie buziek, pokazy przygotowywania świec żelowych i wiele, wiele innych zabaw i radości.
Dzień Dziecka w Galerii Echo
Dzień Dziecka w Galerii Echo Kielce to gwarancja wspaniałej zabawy w towarzystwie Psiego Patrolu! Już 28 maja na wszystkie dzieci czeka moc atrakcji. Strefy animacyjne czynne będą od 12:00 do 18:00 dnia 28 maja (niedziela). W bajkowej scenerii, dzieci, na kilku stanowiskach, będą mogły wziąć udział w szeregu zabaw i warsztatów. Gośćmi specjalnymi wydarzenia będą dwa serialowe pieski Marshall i Chase. Będzie to niepowtarzalna okazja by się z nimi przywitać, przybić piątkę i zrobić sobie zdjęcie z bohaterami Psiego Patrolu. Zdjęcia wykonane na stanowisku fotograficznym będą drukowane na miejscu.
Bajkowa Kraina i Smerfetka zaprasza was 31.05.2017 r. o godz. 16.00 . W PROGRAMIE: • Gry i zabawy, m.in. przeciąganie liny, skoki w workach – grupa Smerfetki i Zgrywusa, zamykanie w bańkach mydlanych, malowanie twarzy oraz balonikowe wariacje w salonie Smerfetki, quiz o smerfach przeprowadzi Ważniak, wspólne projektowanie smerfnych koszulek w pracowni Malarza, tańce przy smerfnej muzyce, smerfna Piniata, wręczenie smerfnych orderów. Poczęstunek Początek o godzinie 16.00.
Dużo będzie się działo w Centrum Nauki Leonardo da Vinci w Podzamczu Chęcińskim. Zaplanowano warsztaty m.in. z biologii, geologii czy chemii i mnóstwo naukowych pokazów (o godz. 12, 13.30, 14.30 i 16). Będzie można też skosztować dań z kuchni molekularnej.
W Bałtowskim Kompleksie Turystycznym w sobotę i niedzielę odbędą się warsztaty z robotyki i Arduino. Ponadto na najmłodszych czekają m.in. występy artystyczne, pokazy magii i iluzji oraz gra w kości z dinozaurami. Dzieci zagrają również w Monopoly i klocki Jenga w rozmiarze XXL.
Magiczny Dzień Dziecka w Boho
Na niedzielę 4 czerwca Boho przygotowało magiczny program. Tego dnia czekać na Was będą atrakcje stałe oraz dodatkowe: pokazy sztuk magicznych w czterech odsłonach, malowanie twarzy przez profesjonalną ekipę, menu przygotowane z myślą o Najmłodszych, ogrodzony plac zabaw.