Urocze Warkocze

Relacja z warsztatów dla Tatusiów:)
12 września 2017
Spacer z chorym dzieckiem- tak czy nie?
21 września 2017

Urocze Warkocze

Nasze Warsztaty dla Taty odbyły się jak wiecie w sobotę 9 września i dotyczyły czesania:)

Nie byłoby ich jednak, gdyby nie p. Lucyna Pacholczak z Urocze Warkocze.  Za co serdecznie dziękujemy! Dziś chcielibyśmy przybliżyć Wam jej skromną osobę…:)

-Kim właściwie jest Lucyna? Bo podobno z zawodu nie jest fryzjerką?

-Dobre pytanie. Nie, nie jestem typową fryzjerką. Jestem pasjonatką czesania i pięknego wyglądu – mówi pani Lucyna. Na co dzień pracuję i zajmuję się zupełnie czymś innym. Dodatkowo jestem szczęśliwą mamą i żoną:)

-Skąd więc pomysł na Urocze Warkocze?

-Urocze warkocze był to właściwie pomysł moich fantastycznych koleżanek, które czesałam na różne okazje. Kiedyś jedna zaproponowała, że skoro tak mi to fantastycznie wychodzi, to powinnam założyć swoją stronę! I tak to się zaczęło…. A poza tym uwielbiam warkocze. Od zawsze plotłam je swoim młodszym siostrom. Teraz jestem w trakcie zdobywania kwalifikacji zawodowych jako stylistka fryzur. Już niedługo w swojej ofercie oprócz warkoczy będę mogła zaoferować m.in uczesania z dopinanymi pasmami włosów, kok diorowski, hiszpański, francuski i uczesania z dredloków.

-A jakie wrażenia po naszych warsztatach?

-Warsztaty były świetną przygodą. Cieszę się, że Panowie tak otwarcie podeszli do tematu. Nie było problemu z żadną z zaproponowanych przeze mnie fryzur, trzeba było troszkę pomóc, ale Panowie naprawdę świetnie sobie poradzili! Jak widać było na warsztatach, nie tylko Mamusie mają dryg do czesania:) Mam nadziej, że zdobytą wiedzę wykorzystają w życiu codziennym.

My jeszcze raz dziękujemy za poświęcony czas na warsztatach i mamy nadzieję na dalszą współpracę:) 

Na koniec mamy dla Was kilka pięknych fryzurek w wykonaniu p. Lucyny:)