Opieka pozaszkolna dla dzieci

Warsztaty dla Taty vol.1, czyli co Tata wyczaruje na głowie swojej córy!
4 września 2017
Nie-warsztaty z bańkologii
6 września 2017

Opieka pozaszkolna dla dzieci

Drogi Rodzicu!

Jeśli pracujesz do późna, jesteś zabiegany, a Twoje Dziecko czeka na Ciebie w świetlicy szkolnej pomyśl o alternatywie. Dziś wychodzą temu problemowi naprzeciw pracownicy bawialni Czary Mary, którzy wpadli na innowacyjny pomysł opieki pozaszkolnej. Jest to jedyne takie miejsce w Kielcach, oferujące tego typu opiekę. Jedyne co rodzic musi zrobić, to podpisać stosowne dokumenty upoważniające Czary Mary do opieki nad dzieckiem.

Nie musicie się martwić o dojazd dziecka na zajęcia! Czary Mary zadbały o to również! Dziecko zostaje odebrane ze szkoły i odtransportowane do bawialni, gdzie aktywnie czeka na swojego rodzica.

Jak wygląda czas pozalekcyjny?

Bardzo ciekawie! Pracownicy odrobią z dzieckiem lekcje, wspólnie się pouczą, poczytają, wytłumaczą. Dodatkowo przewidziana jest gimnastyka korekcyjna, posiłki oraz zajęcia dodatkowe takie jak: angielski, matematyka z MathRiders, gra na gitarze, sensoplastyka, wyjazdy na naukę pływania, zajęcia w siłowni Pure Jatomi. Do dyspozycji dzieci jest ogromne zaplecze, ponad 200m2 powierzchni z salami lekcyjnymi, łazienkami, szatnią, poczekalnią i pokojem relaksacyjnym, w którym dziecko może w spokoju poczytać lekturę lub po prostu się zrelaksować i odpocząć.

Super jest to, że rodzic odbiera dziecko z placówki po pracy, po zakupach, zawozi dziecko do domu i właściwie nie musi się już martwić o jego przygotowanie na następny dzień szkoły a często te powroty z zajęć i świetlicy szkolnej są bardzo późne, dziecko jest już zmęczone i niechętnie siada do lekcji. Tutaj odbieracie dzieci przygotowane na następny dzień, Waszym zadaniem jest tylko sprawdzić, czy o czymś dziecko nie zapomniało:) To bardzo wygodne dla rodziców.

Jesteśmy jak najbardziej za tym projektem i mocno trzymamy kciuki za powodzenie!!

Szczegóły pod linkiem: opieka pozaszkolna w Czary Mary

Zapraszamy Was również bardzo serdecznie na Dni Otwarte 9-10 września o godz. 13-17.