III Edycja Świętokrzyskiego Konkursu Literacko-Plastycznego dobiegła końca

Półkolonie dla dzieci
1 czerwca 2017
Świętuj Dni Kielc razem z Ck Dzieciakami!
23 czerwca 2017

III Edycja Świętokrzyskiego Konkursu Literacko-Plastycznego dobiegła końca

Lista laureatów III Edycji Konkursu prezentuje się następująco:

Część plastyczna:

Szkoła podstawowa klasy 1-3:

1. miejsce – Kacper Zadroga [klasa 3, SP w Oblęgorku]

2. miejsce – Maria Pastuszka [klasa 2, SP nr 7 w Kielcach]

3. miejsce – Michał Garbaś [klasa 2, ZS w Bęczkowie]

Wyróżnienia:
Maja Sierant [klasa 2, SP nr 4 w Sandomierzu]
Zuzia Stawska [ZSS im. M. Reja w Kielcach]
Brandon Sołtyk [klasa 2, SP nr 7 w Kielcach]
Oliwier Kulesza [klasa 1, SP nr 32 w Kielcach]
Antonia Rogóż [klasa 2, SP nr 33 w Kielcach]
Laura Olszewska [klasa 1, SP w Kostomłotach Drugich]
Karina Domagała [klasa 2, SP w Polichnie]

Szkoła podstawowa klasy 4-6:

1. miejsce – Anna Szczygieł [klasa 4, SP nr 14 w Ostrowcu Świętokrzyskim]

2. miejsce – Natalia Czekaj [klasa 6, SP nr 32 w Kielcach]

3. miejsce – Paulina Koniarska [klasa 6, SP w Woli Szczygiełkowej]

Wyróżnienia:
Melania Bobrowska [klasa 5, ZPS Muzycznych w Kielcach]
Maja Bielecka [klasa 4, SP nr 14 w Ostrowcu Świętokrzyskim]
Julia Kołodziej [klasa 5, SP nr 32 w Kielcach]

Gimnazjum:

1. miejsce – Joanna Pióro [klasa 1, Gimnazjum w Bodzentynie]

2. miejsce – Marlena Domagała [klasa 1, Gimnazjum w Brzezinach]

3. miejsce – Natalia Sokół [klasa 3, gimnazjum w Bodzentynie]

Wyróżnienia: Wiktoria Zalińska [klasa 2, Gimnazjum w Bielinach]

Agata Zatorska [klasa 1, Gimnazjum w Chmielniku]

Weronika Kolankowska [klasa 1, Gimnazjum w Bodzentynie]

Część literacka:

Szkoła podstawowa klasy 1-3:

1. miejsce – Agata Rączkiewicz [klasa 2, SP nr 7 w Kielcach]

2. miejsce – Eryk Hoffmann [klasa 2, SP nr 11 w Starachowicach]

3. miejsce – Izabela Olszak [klasa 3, ZSO w Brzegach]

Wyróżnienie: Igor Franczak [klasa 1, SP w Woli Szczygiełkowej]

Szkoła podstawowa klasy 4-6:

1. miejsce – Aleksandra Pasternak [klasa 6, SP nr 1 w Zagnańsku]

2. miejsce – Olaf Piotrowski [klasa 5, SP nr 1 w Nowym Korczynie]

3. miejsce – Emilia Jasiak [klasa 5, SP nr 1 w Nowym Korczynie]

Wyróżnienia:
Kinga Dąbrowska [klasa 6, SP nr 14 w Ostrowcu Świętokrzyskim]
Olga Walczyszyn [ZSS im. M. Reja w Kielcach]

Gimnazjum:

1. miejsce – Agata Zatorska [klasa 1, Gimnazjum w Chmielniku]

2. miejsce – Natalia Nawrot [klasa 3, Gimnazjum nr 16 w Kielcach]

3. miejsce – Mateusz Pańtak [klasa 1, Gimnazjum Integracyjne w Kielcach]

Wyróżnienie:

Natalia Rokicka [klasa 3, Gimnazjum w Bilczy]

 

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy! Na uroczystość rozdania pamiątkowych dyplomów i nagród zapraszamy w poniedziałek 12.06.2017, godz. 18:00 do Księgarni TAK w Kielcach przy
ul. Sienkiewicza 74