Ferie w Regionie

Ferie zimowe już za 2 tygodnie, przedstawiamy więc dzisiaj zestawienie niektórych ofert na półkolonie dla dzieci. Oczywiście wszystkie nowe informacje, jakie do nas dotrą, odnośnie zajęć dla Milusińskich w tym okresie zostaną dodawane na bieżąco. W związku z tym mamy też prośbę do Was:) Tak tak:) Jeśli wiecie coś o jakiś fajnych ofertach na półkolonie zimowe, na zimowe warsztaty dla dzieci piszcie do nas! A może sami organizujecie jakieś ciekawe zajęcia dla dzieci o których jeszcze nie wiemy – również piszcie do nas! Niech nasze dzieci spędzą te 2 tygodnie czynnie i wspaniale!

Ferie z energią
Po całym semestrze intensywnej nauki nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Ferie można spędzać w rozmaity sposób, a jednym z nich jest wizyta w Energetycznym Centrum Nauki. Warsztaty łączą w sobie zabawę i naukę.
Ferie z robotyką i programowaniem
PÓŁKOLONIE Z ROBOTYKĄ W PLANECIE KLOCKÓW 2 tygodnie ferii zimowych. Pakiet ROBOTYKA zawiera: - 4 godziny ciekawych zajęć z robotyki z najlepszymi instruktorami ŚWIATA ROBOTYKI .Zajęcia prowadzone miedzy innymi na nowoczesnych sprzetach LEGO ® Boost , Wirtualna rzeczywistość - Oculus Rift, drukarki 3D ,nauka programowania i budowy robotów z wykorzystaniem wielu zestawów edukacyjnych i akcesoriów Budowa i programowanie nowych robotów WEDO 2.0 i EV3, MINDSTORMS.Pokazy specjalistycznych robotów edukacyjnych, zabawy z nowymi technologiami, klockami LEGO ®, komputerem i elektroniką. - 1 godzinę sportu - animacje i zabawy w Planecie Klocków - pełne wyżywienie: śniadanie, obiad, podwieczorek - stałą opiekę instruktorów i animatorów od godz. 7.00 do 17.00. Pozostałe pakiety oferują półkolonie Piłkarskie, Tenisowe,Karate i Klockomaniak.
Ferie na słodko!
Szukacie pomysłu na spędzenie wolnego czasu? Chcesz zobaczyć jak powstają wyjątkowe karmelki, zakręcone lizaki czy naturalna czekolada? Może marzysz o zrobieniu swojej wymarzonej tabliczki czekolady a zrobienie lizaka to dla Ciebie pestka? Zapraszamy do Manufaktury Słodyczy na magiczne i słodkie warsztaty. Przyjdź i przekonaj się sam jak tworzy się słodycze !
Ferie z językiem angielskim!
Jedyne w mieście warsztaty językowe, zapewniające dzieciom wspaniałą zabawę z jednoczesnym „zanużeniem” w j.angielskim. Dzieci zobaczą, jak stosować angielski w ich codziennym życiu, w grach, pracach plastycznych, w gotowaniu, i codziennej zabawie z rówieśnikami.
Aktywne ferie w Szwajcarii Bałtowsiej
Ferie z robotami i eksperymentami
Zima w mieście to nie tylko lepienie bałwana przed blokiem. Na spragnionych wrażeń czeka tydzień pełen przygód w krainie nauki. Ferie z robotami i eksperymentami to sprawdzony sposób na zimową nudę. W czasie zajęć uczestnicy wcielają się w małych naukowców i poznają tajniki eksperymentów i programowania. Przez cały czas dzieci dobrze się bawią, a nowe umiejętności nabywają mimochodem. Robotyka dla dzieci jest okazją do rozwoju min. logicznego myślenia, kreatywności i współdziałania, a zbudowane konstrukcje zachwycają nie tylko najmłodszych. Zajęcia dla dzieci odbywają się od poniedziałku do piątku. Finał półkolonii to atrakcja dla całej rodziny – pokaz eksperymentów chemicznych lub pokaz walk sumo-robotów.
Ferie na sportowo z MORiR
W Zimowych Półkoloniach Sportowych z MOSiR-em 2018 mogą uczestniczyć dzieci z roczników 2006-2011. Turnusy odbędą się w następujących terminach: 12 - 16 lutego 2018 roku i 19 - 23 lutego 2018 roku. Turnus obejmuje opiekę wykwalifikowanej kadry w godzinach 7.30 - 15.30, ubezpieczenie NNW, obiad oraz bogaty program zajęć sportowo-rekreacyjnych, między innymi naukę jazdy na łyżwach, naukę pływania, ABC nurkowania, ściankę wspinaczkową, pierwsze kroki z siatkówką i piłką ręczną, bilard, gry i zabawy na świeżym powietrzu.
Ferie na psortowo ze Squash Korona
Zapraszamy do zapisów na zimową edycję Sportowych Półkolonii w Klubie Squash Korona☃️❄️! Turnusy od poniedziałku do piątku 7.00-17.00! W ofercie: Squash, basen, ścianka wspinaczkowa,lodowisko, kino, ognisko,piłka nożna, badminton, wycieczki.
Rodzinne ferie z Kompleksem Świętokrzyska Polana
Ferie w Sekretnym Pokoju
Sekretny Pokój - pierwszy w Kielcach escape room zaprasza wszystkie dzieci powyżej 10 roku życia do zabawy i rozwiązywania łamigłówek. Od 12 do 25 lutego na każdą grupę, w której znajdzie się uczestnik z legitymacją szkolną czeka 10zł rabatu na grę. Dzieci do 13 roku życia mogą grać wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Rezerwacje i szczegóły na www.sekretnypokoj.pl.
Ferie zimowe z Bawialnią Czary Mary
Bawialnia Czary Mary wraz z Akademia Piłkarska Football Factory zapraszają na półkolonie z piłką wszystkie dzieci: dziewczynki i chłopców, którzy kochają sport, piłkę i dobrą zabawę. Gwarantowana profesjonalna opieka trenerska, codzienne treningi na hali sportowej, smaczne posiłki. Dodatkowo inne atrakcje, m.in. wyjścia do kino, na sanki czy lodowisko.