Hirameki - rysuj to, co widzisz!

Niezwykła książka dla dzieci i dorosłych.

W ofercie wydawniczej PWN ( www.pwn.pl ) pojawiła się niedawno bardzo ciekawa propozycja - inna od dotychczas znanych nam książek. Co to? To HIRAMEKI - pobudzające wyobraźnię jak mało co. Poniżej przedstawiamy recenzję zachwyconego "czytelnika", dziesiecioletniego Maksa. To chyba najlepsza rekomendacja dla innych dzieci...

" Książka dla dzieci, które lubią dać się ponieść fantazji i które lubią….  plamy :) 

Na początku byłem zdziwiony, ze nie ma tekstu ani ilustracji tylko plamy i jakieś dziwne zadania, ale po kilku chwilach zrozumiałem, o co chodzi w tej niezwykłej książce. „Hirameki”  to książka, która pobudza fantazję i pozwala ją uwolnić. Musisz popatrzeć uważnie na kolorowe plamy w różnych kształtach i patrzeć w nie tak długo, aż zobaczysz…..coś. No właśnie – nie wiadomo co, bo każdy tam może widzieć coś innego. Kotka, pieska, domek, śmieszną twarz a czasem nawet rakietę lub UFO. Nigdy nie wiesz, co się tam kryje, ale jak przeczytasz wskazówki na górze strony i jak  tylko dorysujesz czarnym flamastrem lub cienkopisem jakiś element do plamy, to już powstaje coś fajnego i całkiem realnego.

 Książka jest bardzo gruba, starcza na wiele godzin zabawy  i bardzo fajna- często gdy się nudzę, to biorę ją z półki i uzupełniam.  Czasem sam, a czsem z rodzicami – chyba też ja polubili!"

*************************

Zaciekawieni? Na  naszym profilu na FB ( www.facebook.com/ckdzieciaki )  trwa konkurs, w którym można zdobyć taką książkę! Zapraszamy! 

  Hirameki_okladka

 

 

 bt_konkurs
bt_bajki170
buton_wspolpraca bt_promocja170
bt_archiwum

sieciaki_best

alarmowe1
omniebajka

200x200

buton_przychodnie
sky_manufaktura2